Loading…
Vidhen para në Qendrën Tregtare ‘ABI’, Prizren
  • 11/02/2019 | 19:31

Vidhen para në Qendrën Tregtare ‘ABI’, Prizren

Janë grabitur para nga persona të panjohur në Qendrën Tregtare ‘ABI’ në Prizren, transmeton Gazeta Metro


Shuma e parave të vjedhura ende nuk dihet , ndërsa vjedhjen e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë Vesel Gashi

Ai ka thënë së janë duke e hetuar rastin dhe duke mblëdhur prova

“Policia është duke hetuar rastin e vjedhjes”, tha Gashi për “PrizrenPress”.

Tutje ai ka deklaruar se policia po mbledh prova që ti zbulojë hajnat

“Policia po i mbledh të gjitha provat për t’i zbuluar hajnat”, tregon Gashi

Vjedhja ka ndodhur mbrëmë pas orarit të punës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë