Loading…

Vidhen tri vetura në Prishtinë

  • 09/04/2017 | 12:54

Vidhen tri vetura në Prishtinë

Policia e Kosovës njofton se janë vjedhur tri vetura, në Prishtinë dhe pas hetimeve është identifikuar një i dyshuar i cili është arrestuar.


Pas identifikimit të personit të dyshuar polica ka gjetur edhe veturat e vjedhura të cilat u janë kthyer pronarëve.

“Pas hetimeve te zhvilluara me date 08.04.2017 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar , si dhe janë gjetur veturat e vjedhura dhe te njëjtat  u janë kthyer pronareve”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet ne mbajtje, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë