Loading…

Vidhet edhe një veturë në Prishtinë

  • 03/12/2016 | 14:13

Vidhet edhe një veturë në Prishtinë

Nga raporti 24 orësh i policisë, është bërë e ditur se mbrëmë në Prishtinë përkatësisht në rrugën “Enver Maloku” është vjedhur një veturë, pronë e një mashkulli.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Raste të ngjashme ka pasur edhe javën e kaluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë