Loading…

Vidhet një veturë në Vushtrri

  • 29/01/2017 | 17:29

Vidhet një veturë në Vushtrri

Një femër ka raportuar në polici se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e saj me targa vendore, të cilën e kishte parkuar skaj rruge, në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme, derisa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë