Loading…

Vildane Zeneli provokon keq: Tregon gjoksin e saj bombastik

  • 31/07/2020 | 23:39

Vildane Zeneli provokon keq: Tregon gjoksin e saj bombastik

Pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit, Vildane Zeneli ka filluar që të jetë shumë aktive me videot e saj.


Bukuroshja prishtinase është parë këto ditë kryesisht në shoqëri të modeles se njohur kosovare në Amerikë, Lorena Haliti.

Por, krahas kësaj ajo ka vazhduar që të tregojë asetet e saj nëpër rrjetet sociale.

E fundit është një video ku Vildanja shfaqet e veshur në të brendshme derisa ekspozon gjoksin e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë