Loading…

Vildane Zeneli provokon në Instagram, publikon foto në bikini

  • 22/11/2020 | 16:08

Vildane Zeneli provokon në Instagram, publikon foto në bikini

Për të gjithë tashmë është bërë e njohur në sajë të linjave trupore dhe fizikut të admirueshëm.


Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja, e cila numëron 663 mijë ndjekës në Instagram, publikon imazhe dhe video të ndryshme duke mos munguar as me poza ngacmuese.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë