Loading…

Vildane Zeneli tërheq vëmendjen me bikinet e verdha

  • 03/07/2020 | 09:40

Vildane Zeneli tërheq vëmendjen me bikinet e verdha

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli çdo herë arrin të duket në formë të shkëlqyer.


Së fundmi, ajo ka pozuar me bikine të verdha derisa në duar mbanë një top basketbolli.

Janë linjat e trupit të saj ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë paraqitje.

Në këto ditë të nxehta, Vildanja ka zgjedhur të merret me aktivitete sportive.

Kujtojmë faktin se jo rrallë herë ajo tregon edhe më shumë se që duhet dhe këtë e bën me shumë qejf.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë