Loading…

Violetë Kukaj i emocionoi të gjithë me dedikimin për nënën e ndjerë

  • 24/01/2022 | 17:39

Violetë Kukaj i emocionoi të gjithë me dedikimin për nënën e ndjerë

Rrjetet sociale shumica e fytyrave të njohura publike padyshim se i përdorin për promovimin e punës së tyre.


Por në profilet e tyre nuk mungojnë as momente të ndryshme familjare si të lumtura ashtu edhe momente mërzie.

Kur jemi te kjo e fundit, këngëtarja e njohur,  Violetë Kukaj sot për një postimi ka bërë një dedikim emocionues për nënën e saj në gjashtë vjetorin e vdekjes së saj.

“Më mungon shumë nëna ime”, ka shkruar ndër tjera Violeta në një fotografi ku shihet pranë varrit të nënës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë