Loading…

Violetë Kukaj me ndryshime drastike: 52 vjeçarja ‘akuzohet’ se ka kryer ndërhyrje kirurgjike

  • 25/10/2021 | 11:29

Violetë Kukaj me ndryshime drastike: 52 vjeçarja ‘akuzohet’ se ka kryer ndërhyrje kirurgjike

Violetë Kukaj është një nga emrat që është komentuar gjatë në media për pamjen e saj.


Ndjekësit e në rrjete sociale e kanë akuzuar këngëtaren 52-vjeçare se ka kryer ndërhyrje të shumta kirurgjike në fytyrën e saj, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Tani është publikuar një fotografi e rrallë e saj, ku vihet re qartë ndryshimi drastik që artistja ka pësuar, siç janë mollëzat e dhëmbët.

Përveç pamjes, Violetë Kukaj ka qenë mjaft e përfolur edhe për ndarjen nga bashkëshorti i saj, por që ajo zgjodhi që të mos fliste asnjëherë sa i përket kësaj pjese.

Në muzikë, Violetë Kukaj është aktive me projekte muzikore, si dhe është emër mjaft i kërkuar në dasma e ahengje familjare, ani pse ka dy muaj që janë ndaluar të mbahen në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë