Loading…

Violetë Kukaj ndahet nga burri: Kërkon divorcin në gjykatë

  • 13/07/2019 | 22:35

Violetë Kukaj ndahet nga burri: Kërkon divorcin në gjykatë

Ka tash e një kohë që përflitet për ndarjen e këngëtares Violetë Kukaj nga bashkëshorti. E siç duket kjo po del të jetë e vërtetë, shkruan Gazeta Metro.


Një zhvillim i tillë merr vëmendjen thuajse më të madhe sa i përket këngëtares në mediat online në dy vitet e fundit.

Megjithatë, nga kjo ngjarje, duket të ketë të reja.

Prive.al  ka arritur të mësojë nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares se çështja tek tani ka mbërritur në gjykatë.

Pas ndarjeve dhe shanseve të reja për vazhdim të martesës, së fundmi edhe zyrtarisht, ish-çifti ka marrë vendimin që të shkurorëzohen në gjykatë.

Mësohet se seanca e parë e divorcit është mbajtur në datën 11 të këtij muaji dhe një tjetër parashihet brenda Korrikut.

Përkundër viteve bashkë dhe fëmijëve në mes, duket se ndarja e këngëtares së mirënjohur Violetë Kukaj nga bashkëshorti tashmë është në një rrugë të pakthyeshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë