Loading…

Violetë Kukaj, vë në pah përsëri ndryshimin në dukje

  • 16/09/2020 | 12:37

Violetë Kukaj, vë në pah përsëri ndryshimin në dukje

Violetë Kukaj solli të tjera imazhe joshëse, pas paraqitjes së fundit, që u komentua shumë në publik, shkruan Gazeta Metro.


Një prej emrave më të njohur të skenës muzikore shqiptare, e cila prej vitesh vazhdon të sjell projekte të reja muzikore, është edhe Violetë Kukaj, shkruan lajmi.net.

Artistja, së fundi është komentuar shumë për ndryshimin drastik në pamje, sidomos pas fotosesionit që e ndau këto ditë me ndjekësit.

Kësaj radhe, Violeta publikoi një tjetër fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq dhe elegant.

Edhe këtë herë, ajo vuri në pah fizikun e përsosur, ndërsa as kësaj radhe nuk kanë munguar komplimentet e fansave.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Violetë Kukaj titullohet “Pranvera”, këngë e cila u publikua vitin e kaluar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë