Loading…

Vitet s’i kanë lënë shenjë: Këngëtarja 40-vjeçare tregon format e saj të bujshme |FOTO

  • 15/06/2019 | 19:05

Vitet s’i kanë lënë shenjë: Këngëtarja 40-vjeçare tregon format e saj të bujshme |FOTO

Nicole Scherzinger ka vendosur të kalojë fundjavën në Capri të Italisë.


Këngëtarja e njohur është fotografuar nën shoqërinë e mikeshave
duke pushuar në një jaht.

40-vjeçarja me këtë rast ka treguar format e saj bombastike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë