Loading…

Vizatimet japoneze në 3D

  • 13/12/2016 | 17:11

Vizatimet japoneze në 3D

Pikturat e Nagai Hideyukit duken si fletore vizatimesh.

Hije, njolla, detaje të vogla, gjithçka e krijuar me përsosmëri duke krijuar artin e mahnitshëm 3D.

Ja disa prej këtyre punimeve…

10711481612635
2261481612652-copy

6151481612642-copy

1301481612650

 

2261481612652

5151481612644

7121481612640

9101481612637

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë