Loading…
Vjedh xhinset nga dyqani, shitëset e rrahin brutalisht |VIDEO
  • 03/10/2018 | 22:38

Vjedh xhinset nga dyqani, shitëset e rrahin brutalisht |VIDEO

Një video shokuese është shpërndarë në Facebook.


Videoja, të cilës nuk i dihet lokacioni i ngjarjes, shfaq një vajzë që vodhi xhinset.

Shitëset tentojnë t’ia marrin ato me forcë, e në një moment e godasin keq.

Ndiqeni videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë