Loading…
Vjedhi ari në vlerë prej 10 mijë eurove: Kapet duke ikur për në Shqipëri hajni i famshëm i Prishtinës
  • 21/03/2019 | 00:25

Vjedhi ari në vlerë prej 10 mijë eurove: Kapet duke ikur për në Shqipëri hajni i famshëm i Prishtinës

Policia ka arritur që ta kap hajnin i cili vjedhi në një argjendari të Prishtinës ari në vlerë prej 10 mijë eurove, transmeton Gazeta Metro.


L.B., emër i njohur për Redaksinë e Metros kishte kryer një vjedhje të një argjendarie në Prishtinë, pas kësaj ai u identifikua nga Policia.

Fillimisht ai pas vjedhjes qëndroi në një hotel të Prishtinës, por edhe aty ishte identifikuar nga policia, ku pasi mori vesh i njëjti iku nga aty.

Metro mëson se Policia e Kosovës ka arritur që me sukses të zë atë pas 24 orëve që bëri vjedhjen, ai u kap duke ikur për në Shqipëri, konkretisht në vendkalimin kufitar.

Po ashtu më poshtë mund të shihni disa nga fotot e personit që është kapur nga policia dhe videon e vjedhjes së tij në argjendari./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë