Loading…

Vjedhje e rëndë, arrestohet një person në Viti

  • 18/11/2016 | 10:00

Vjedhje e rëndë, arrestohet një person në Viti

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Viti, pasi që dyshohet se ka kryer një vjedhje të rëndë me 21 tetor të këtij viti në fshatin Kabash të Komunës së Vitisë.

“I dyshuari është intervistuar në prani të avokatit mbrojtës, pasi që janë gjetë dëshmi të qëndrueshme lidhur me rastin, prokurori i shtetit ka marr vendim që i dyshuari të ndalet në mbajtje për 24 orë”,  thuhet në komunikatën për media nga Zyra e Policisë së Kosovës në Gjilan.

Gjithashtu në komunikatë thuhet se hetimet për këtë rast janë duke vazhduar pasi që dyshohet se personi në fjalë ka bashkëvepruar edhe më dy të tjerë të dyshuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë