Loading…

Vjehrra e Shkurte Gashit feston ditëlindjen, këngëtarja publikon fotografi nga festa

  • 02/11/2021 | 19:27

Vjehrra e Shkurte Gashit feston ditëlindjen, këngëtarja publikon fotografi nga festa

Në familjen e këngëtares së njohur, Shkurte Gashit pati festë. Nëna e artistes festoi ditëlindjen në një ambient të bukur, pranë më të dashurve.


Sot, Shkurta publikoi në Instagram pamje të bukura nga festa.

“Festa nga Ditëlindja e Mamit”, shkroi artistja krahas fotografive, ku po merr pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Në festën e ditëlindjes së nënës së Shkurtës i pranishëm ishte edhe bashkëshorti i artistes, Alberti dhe natyrisht edhe djali i tyre, Mali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë