Loading…

Vjehrra rrah nusen e saj, ajo përfundon në strehimore

  • 01/11/2021 | 09:17

Vjehrra rrah nusen e saj, ajo përfundon në strehimore

Një grua ka raportuar në polici se është rrahur nga vjehrra e saj, me një mjet të fortë druri, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Viktima bashkë me foshnjën është dërguar në strehimore, kurse e dyshuara është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt.

”Fushë Kosovë, 31.10.2021 – 18:00. Ankuesja femër kosovare  ka raportuar se e dyshuara femër kosovare (vjehrra e saj) e ka sulmuar atë me mjet të fortë druri. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Viktima së bashku me foshnjën e saj janë dërguar në strehimore, ndërsa e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë