Loading…

Vjelë famën Luiz Ejlli, s’ndal koncertet e tash me turne në Amerikë

  • 05/06/2023 | 19:14

Vjelë famën Luiz Ejlli, s’ndal koncertet e tash me turne në Amerikë

Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, me koncerte e shuma të larta nëpër koncerte e turne në Amerikë.


Jemi mësuar që pas përfundimit të reality show-s në vendin tonë, personazhet pjesëmarrëse të harrohen nga publiku.

Por, duket se kjo nuk po ndodhë me Luiz Ejllin, i cili po vazhdon të jetë nga më të ndjekurit në rrjete sociale në çdo hap që bën.

Këtë fakt e dëshmon edhe numri i madh i klikimeve që këngëtari mori në më pak se 24 orë në këngën e tij të re.

Ajo pos numrit të madh të klikimeve, u bë edhe trending worldwide duke u radhitur e 15-ta.

Si po shkon fama, raporti tij me Kiarën e shumëcka tjetër, kuptojeni përmes storjes në vazhdim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë