Loading…
Vjen dita e mezi pritur për Xhensilën dhe aktorin Bes Kallakun
  • 12/07/2018 | 15:06

Vjen dita e mezi pritur për Xhensilën dhe aktorin Bes Kallakun

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku.


Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.

Gazeta Shqiptare mëson se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Tashmë presim që çifti Xhensila dhe Bes Kallaku të na tregojnë emrin që kanë zgjedhur për të voglën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë