Loading…
Vjen e papritura, Ghetto Geasy sapo publikoi këngën e re |VIDEO
  • 28/09/2018 | 19:30

Vjen e papritura, Ghetto Geasy sapo publikoi këngën e re |VIDEO

Një këngë e tillë nuk ishte paralajmëruar nga Geti.


Kjo është kënga e para solo pas martesës me Marinën, shkruan gazetametro.net.

Kënga titullohet MMV dhe për vetëm 20 minuta pas publikimit mori mbi 22 mijë klikime.

Teksti është shkruar nga Geti, ndërsa muzika nga Big Deal Records./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë