Loading…

Vjen hiti i radhës nga Albani, ‘Zjarr në shpirt’ vjen me videoklip

  • 12/05/2021 | 16:36

Vjen hiti i radhës nga Albani, ‘Zjarr në shpirt’ vjen me videoklip

Këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar projektin e tij muzikor.


“Zjarr në shpirt” titullohet kënga të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar në linkun më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë