Loading…

Vjen lajmi për Mo Salah: Mësohet se pse egjiptiani duhej të largohej nga loja

  • 14/05/2022 | 19:24

Vjen lajmi për Mo Salah: Mësohet se pse egjiptiani duhej të largohej nga loja

Po vazhdon të luhet ndeshja mes Chelsea dhe Liverpool.


Të dy skuadrat kishin rastet e tyre në pjesën e parë të finales së FA Cup, por që rrjetat mbeten të paprekura.

Megjithatë, një humbje e madhe për Liverpool mund të konsiderohet lëndimi i Salah, me egjiptianin që u detyrua të largohej nga loja.

Informacionet e fundit tregojnë se Mo Salah u largua si masë paraprake nga ndeshja. Ai mund të kishte vazhduar, por u këshillua të mos rrezikonte lëndime të mëtejshme për shkak të ndeshjeve të ardhshme dhe finales së Ligës së Kampionëve

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë