Loading…
Vjen premiera e shfaqjes “Bardh” më 14 shkurt në Teatrin Kombëtar
  • 10/02/2018 | 19:09

Vjen premiera e shfaqjes “Bardh” më 14 shkurt në Teatrin Kombëtar

Është shfaqje kjo në regji të Fatos Berishës.


Në skenën e vogël në Teatrin Kombëtar më 14 shkurt jepet premierë shfaqja ‘Bardh” e regjisorit Fatos Berisha, me tekst të autorit kroat Dubrovko Mihanoviq.

Shfaqja sjell problemet e shoqërisë bashkëkohore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë