Loading…

Vjen reagimi i Daut Haradinajt për tubimin madhështor përmbyllës në Prishtinë

  • 12/02/2021 | 19:46

Vjen reagimi i Daut Haradinajt për tubimin madhështor përmbyllës në Prishtinë

Ish-shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, njëkohësisht kandidat për deputet nga kjo parti, ka postuar disa fotografi nga tubimi i sotëm përmbyllës ne Prishtinë.


Me këtë rast, ai në mbishkrimin e këtyre fotografive, ka shkruar:

“Frymë fitoreje në tubimin përmbyllës në Prishtinë! Aleanca është Forca e Kosovës!
#ForcaeKosoves135
#RamushiperPresident” ka shkruar Daut Haradinaj, i cilin në garën për zgjedhjet e parakohshme të së dielës, mban numrin 50.

Daut Haradinaj ka qenë deputet i Parlamentit të Kosovës, për disa mandate. Ndërkaq edhe kësaj radhe synon një ulëse në postin e deputetit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë