Loading…

Vjen reagimi i Ronela Hajatit ndaj ‘thumbave’ të Samantës

  • 16/11/2019 | 23:42

Vjen reagimi i Ronela Hajatit ndaj ‘thumbave’ të Samantës

Më në fund këngëtarja ka reaguar. Javën e kaluar Samanta shpërtheu në Instastory me disa fjalë kundër Young Zerkën dhe Ronela Hajatin.


Pasi Young Zerka tha se Samanta nuk e meriton famën, kjo e fundit shpërtheu përmes një statusi ku shprehej:

“O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia. Eh pra, pas një buri (pa rr) të suksesshëm fshihet një grua si e jotja”.

Këtë herë është radha e Ronelës të reagojë dhe sigurisht që do ta bëjë të shtunën, e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”.

Ajo shprehet “Ma keni bërë Samantën si dashnore!” dhe me siguri u referohet lajmeve për sherrin.

Ronela dhe Samanta kanë qenë shoqe të ngushta dhe ende nuk dihet shkaku që prishi miqësinë e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë