Loading…
Vjen seria speciale e Bentley Bentayga
  • 25/06/2018 | 23:46

Vjen seria speciale e Bentley Bentayga

Për të festuar suksesin e arritur nga Bentayga me Rhys Millen në timon, Bentley ka prezantuar një edicion të limituar të kësaj makine.


Vetëm 10 njësi do të prodhohen dhe të gjitha do t’i ngjajnë SUV-it triumfues në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë