Loading…

Vjen veprimi i Butës pasi vëllai i tij e vrau 30-vjeçarin në Ferizaj

  • 29/05/2022 | 11:14

Vjen veprimi i Butës pasi vëllai i tij e vrau 30-vjeçarin në Ferizaj

Reperi nga Ferizaj, Betim Januzi i njohur me emrin artistik “Buta” ka qenë ditën e djeshme në krye të mediave rozë, për shkak se vëllai i tij, Qëndrim Januzi i njohur si “Reefa” dyshohet se vrau Gazmend Hysenin në orët e para të mëngjesit të së shtunës.


Ditën e djeshme, pra të shtunën Buta ishte i ftuar të performonte në njërën nga klubet e natës në kryeqytet, por që ndeja u anulua, për të cilën njoftoi gjatë ditës edhe klubi. Por, pas kësaj ngjarjes në orët e mëngjesit, reperi e kishte fshirë “flyer-in” nga profili i tij në “Instagram”.

Derisa, në këtë rrjet social, Buta e mbante akoma “follow” viktimën Gazmend Hyseni deri kur u shikua edhe njëherë mbrëmë profili i “Strellës”, vërehet se Buta e ka hequr nga lista e ndjekësve Gazmendin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë