Loading…

Vjosa Osmani: Jam në listën e LDK’së

  • 19/05/2017 | 23:50

Vjosa Osmani: Jam në listën e LDK’së

Personi më i spekuluar ditëve të fundit rreth asaj se a është në listën e kandidatëve për deputete apo jo, Vjosa Osmani nga LDK, i ka hequr të gjitha dyshimet me prononcimin e saj.


Ajo ka konfirmuar se është në listë.

Këtë gjë e ka treguar kandidati tjetër nga LDK, Blerim Grainca.

“Porsa e mora një mesazh nga Vjosa Osmani e cila ma konfirmon se është në listë për deputete. Ky është lajm i mirë dhe tregon se lista e LDK-së është më e mira”, ka thënë Grainca.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë