Loading…

Vllasi tregon se si u kacafyt me sulmuesin Jashari

  • 15/03/2017 | 16:28

Vllasi tregon se si u kacafyt me sulmuesin Jashari

Azem Vllasi do të flasë sot për plagosjen e tij dhe të gjitha rrethanat e këtij rasti, si e sheh ai këtë sulm ndaj tij, çka thotë për grupin “Syri i Popullit” që ka marrë përsipër sulmin ndaj tij, si i cilëson deklaratat e të akuzuarve për plagosjen e tij se ai është një “tradhtar”.


Në këtë intervistë ekskluzive të tij do të flitet edhe për të kaluarën e tij, demonstratat e vitit 1981, për Kosovën e vitit 1989, për tradhtarët dhe patriotët dhe shumë tema të tjera.

Këto dhe informata të tjera Vllasi do i japë në Klan Kosova.

Përndryshe, ish-lideri komunist mbeti i plagosur mëngjesin e të hënës, kurse për rastin e tij i dyshuari kryesor është Murat Jashari, vëllai i Ismet Jasharit, apo komandant “Kumanova”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë