Loading…

Vlora Çitaku ‘tallet’ keq me Malin e Zi: A po e ndrroni portierin apet

  • 14/10/2019 | 22:28

Vlora Çitaku ‘tallet’ keq me Malin e Zi: A po e ndrroni portierin apet

Përderisa Kosova është duke avancuar 2:0 ndaj Malit të Zi, Ambasadorja e Kosovë në ShBA, Vlora Çitaku, është tallur me malazezët, transmeton Gazeta Metro.


“A pe ndrron Mali i Zi portierin apet” ka shkruar Ambasadorja Çitaku, duke ironizuar me malazezët pasi që këta të fundit pranuan golin e dytë nga kosovarët./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë