Loading…

Vlorë, pronari gjendet i vdekur brenda lokalit të tij

  • 04/05/2017 | 09:09

Vlorë, pronari gjendet i vdekur brenda lokalit të tij

Është gjetur pa jetë një person brenda një lokali në Vlorë.


Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale L.XH., rreth 50 vjeç, pronar i objektit ku u gjet pa jetë.

Ngjarja ka ndodhur brenda në lokalin e tij, në lagjen ’28 Nëntori’ të qytetit, shkruan albeu.com, përcjell gazetametro.net

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. Nga pamja e parë në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë