Loading…

Vogëlushi nga Vushtrria kërkon ndihmë për gjetjen e fanelës së Rashicës

  • 11/06/2019 | 20:47

Vogëlushi nga Vushtrria kërkon ndihmë për gjetjen e fanelës së Rashicës

Djaloshit Orges Murati, futbollistit të ri nga Vushtrria, i ka humbur fanela të cilën ia kishte dhuruar Milot Rashica.


Orgesi i vogël e kishte shumë për qejf fanelën e lojtarit të kombëtares së Kosovës, andaj edhe po kërkon ndihmë.

Ai tha se fanela i kishte rënë gjatë kthimit në shtëpi afër Shkollës Fillore “Ali Kelmendi” në Vushtrri.

Nëse dikush e gjen fanelën luten që ta kthejnë në këtë shkollë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë