Loading…

Vogëlushja 3 vjeç futi ‘kontrabandë’ peshkun në çerdhe, u zbulua nga edukatoret si dhe ku e fshehu

  • 06/12/2021 | 13:28

Vogëlushja 3 vjeç futi ‘kontrabandë’ peshkun në çerdhe, u zbulua nga edukatoret si dhe ku e fshehu

Kjo çapkëne nuk e la mikun e saj të vetmuar në akuariumin e shtëpisë derisa kjo ishte në kopsht. E futi në shishen e ujit peshkun ku edhe u zbulua nga edukatoret, transmeton Gazeta Metro.


Peshku shpëtoi sa për informatë, pas ‘incidentit’ me kontrabandë.

Lauren Scanlan u habit kur mori një thirrje nga kopshti i bijës së vet në mes të ditës ku e lajmëronin se Peyton kishte arritur vet e dyta. Ajo nuk e dinte se çfarë kishte ndodhur.

Nuk dija çfarë të them tha Lauren, u shtanga.

Ajo i shkroi një kushërirës së vet rreth incidentit e ajo pa përtesë e bëri publike incidentin duke qeshur me të. Tani tregimi është bërë viral në internet me kapacitetin për sherr të Peyton./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë