Loading…

Vogëlushja Alea Krasniqi ka nevojë për ndihmë, i nevojiten edhe 11 mijë euro për trajtim

  • 04/07/2020 | 22:05

Vogëlushja Alea Krasniqi ka nevojë për ndihmë, i nevojiten edhe 11 mijë euro për trajtim

Alea Krasniqi gjashtë muajshe nga Ferizaj, ka nevojë për ndihmën tonë që të shërohet nga leukemia akute.


Aleas i nevojitet trajtim në Turqi e për këtë familja kërkon ndihmë për shërimin e vajzës.

Deri tash familja ka mbledhur 99 mijë euro teksa iu nevojiten edhe 11 mijë euro për të kompletuar shumën për trajtim.

Familja bën apel tek të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë, të dhurojnë për Alean.

Të gjithë vullnetmirët dhe ata që kanë mundësi ta ndihmojnë Alean mund ta bëjnë duke kontaktuar babain Mexhit Krasniqi: 049334594

Pos numri të telefonit më poshtë mund të gjeni edhe numrin e xhirollogarisë bankare.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë