Loading…

Vogëlushja ia mësyen të thith sytjenat, duke menduar se janë gjinjë

  • 24/10/2018 | 14:17

Vogëlushja ia mësyen të thith sytjenat, duke menduar se janë gjinjë

Ky është momenti qesharak kur një vogëlushe ngatërron sytjenat e gjoksave me gjinjë, dhe ia mësyen për t’i thithur ato për t’u ushqyer me qumësht.


Video tregon një vogëlushe teksa iu afrohet disa sytjenave në një dyqan, dhe përpiqet të thith duke menduar se do të ushqehet me qumësht, shkruan gazetametro.net

Personi që po xhiron, mesa duket e ëma, dëgjohet teksa e pyet çfarë po bën.

Në një moment tjetër ajo i thotë se nuk ka ushqim aty.

This toddler must be really hungry! 😂😂

This toddler must be really hungry! 😂😂

Posted by Daily Mail on Wednesday, 24 October 2018

Por, vogëlushja nuk dorëzohet dhe vazhdon të tentojë të thith nga sytjenat, përsëri duke menduar se janë gjinjë që të mund të ushqehet me qumësht. /gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë