Loading…

Vogëlushja kundër Trump’it (Foto)

  • 23/01/2017 | 22:27

Vogëlushja kundër Trump’it (Foto)

Në marshin kundër Trump’it president në të cilin morën pjesë 3.3 milion qytetarë të SHBA’ve, kishte shumë pankarta dhe mbishkrime interesante mirëpo ajo që “kapi syrin e publikut” ishte kjo vogëlushe simpatike me artin e saj të veçantë që shprehu hidhërimin e saj kundër Donald Trump’it president!


16114463_10154691456376084_5576066257482257268_n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë