Loading…
Vojislav Sesel nuk e duron fitoren e shqiptarëve, ofendon në rrjetet sociale
  • 22/06/2018 | 23:27

Vojislav Sesel nuk e duron fitoren e shqiptarëve, ofendon në rrjetet sociale

Edhe politikanët serbë nuk kanë mbetur pa reaguar pas fitores së madhe të Zvicrës ndaj Serbisë në kampionatin botëror në Rusi, transmeton Gazeta Metro.

Lideri i radikalëve të Serbisë, Vojislav Sesel, ka ofenduar shqiptarët tërë mbrëmjen e sotme pasi duket se nuk ka arritur të durojë kosovarët që shënuan gola të bukur dhe festuan me shqiponjën me dy krerë në një stadium të mbushur me serbë e rusë.

Faqja e Seselit në rrjetet sociale ka qenë e mbushur me fotografi të Xhakës e Shaqirit, të shoqëruara me ofendime dhe duke thënë ‘shqiptarët janë të gjithë bastardë’. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë