Loading…

Vojvoda shënon golin e shpëtimit për Torinon

  • 03/05/2021 | 22:34

Vojvoda shënon golin e shpëtimit për Torinon

Torino ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Parmas në ndeshjen e fundit të javës së 34-të në Serie A.


Ishte futbollisti kosovar, Mërgim Vojvoda i cili realizoi golin në minutën e 63-të të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Me fitore eventuale sonte, Torino do të bënte hap të madh drejt sigurimit të mbijetesës.

Për më shumë shikojeni golin KËTU.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë