Volejbollistja ‘e argjendtë’ flet pas triumfit historik: Do të ‘sundojmë’ në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira

Dyshja kosovare, Dhuratë Sylejmani dhe Valmira Ramadani, kanë bërë historinë sot duke siguruar medaljen e argjendtë për herë të parë në histori të volejbollit kosovar në Kampionatin Ballkanik të Beach Volley. Në një prononcim për Gazeta Metro volejbollistja, Valmira Ramadani, ka thënë se përkundër humbjes ndaj dyshes nga Turqia në finale, janë munduar deri në pikën … Vazhdoni me leximin e Volejbollistja ‘e argjendtë’ flet pas triumfit historik: Do të ‘sundojmë’ në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira