Loading…
Volkswagen prezantoi T-Crossin e ri |FOTO
  • 26/10/2018 | 18:00

Volkswagen prezantoi T-Crossin e ri |FOTO

Oferta e SUV Volkswagen sapo është pasuruar për një model tjetër.


T-Cross i ri është një model SUV praktik dhe kompakt për të cilin është i destinuar kryesisht për rrugët e qytetit, dhe kujton pafundësisht T-Roc pak më të madh, transmeton gazetametro.net.

T-Cross Volkswagen është vetëm 4.11 metra e gjatë dhe përdor versionin kompakt A0 të platformës MQB në të cilën bazohen Volkswagen Polo, Audi A1 dhe SEAT Ibiza.

Ajo vjen në katër versione të ndryshme, çmimi i të cilave do të ndryshojë në aspektin e specifikimeve.

Çmimi i modelit bazë është 17,975 euro./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë