Loading…

Vonohej djali në dush, babai i vendosë kamerë: Shikoni çfarë bënte ai

  • 25/01/2019 | 19:00

Vonohej djali në dush, babai i vendosë kamerë: Shikoni çfarë bënte ai

Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush, transmeton Gazeta Metro.


Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12-vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë. Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është bërë përsëri hit në internet.

“Prej kur e vendosëm një zmadhues me bluetooth në banjo, djali ynë filloi të vonohej shumë në dush. E zbuluam pse”, shkruan në përshkrimin YouTube./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë