Loading…

Voton Lladrovci, Drenasi do i japë shembull Kosovës

  • 18/12/2016 | 11:45

Voton Lladrovci, Drenasi do i japë shembull Kosovës

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, Ramiz Lladrovci, tashmë ka dhënë votën e tij në balotazhin për kryetar të Drenasit. Ai, ka votuar në Gllanasellë, në vendin ku edhe është i lindur.


“Sapo votova në vendlindje, së bashku me familjen time. I ftoj të gjithë qytetarët që të dalin dhe të votojnë, kurse komisionarët dhe vëzhguesit që ta ruajnë procesin demokratik nëpër të cilin sot po kalon Drenasi në çdo vendvotim.”, ka shkruar Lladrovci në publikimin e tij në rrjetin social Facebook, shkruan gazetametro.net

“Drenasi edhe sot do t’i japë shembull gjithë Kosovës për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor”, ka përfunuar ai.

Ai, në këtë garë po ballafaqohet me Isa Xhemajlajn e Nismës për Kosovën. /gazetametro.net

lladrovci-2

lladrovci-1

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë