Loading…

‘Votuesit kanë qenë të shokuar nga humbja ime, njërit i ka ra të fikët’

  • 07/12/2021 | 09:08

‘Votuesit kanë qenë të shokuar nga humbja ime, njërit i ka ra të fikët’

Ish kandidati i Nismës për Podujevën, Xhemajl Hasani i cili u bë i njohur gjatë fushatës për veturat luksoze që posedon, ka thënë se qytetarët kanë qenë të shokuar nga humbja e tij në Podujevë.


Madje, sipas Hasanit, njërit nga ta i ka rënë të fikët nga lajmi se ai nuk do të shkojë në balotazh.

“Në politikë nuk po bojke me thanë kurrë kurgjo, se momentin e fundit po ndryshojke gjithçka. Njërit i ka ra të fikët, shoqëruesit e mi e kanë marrë e kanë ndihmu, njeri hupi krejt kur e mori vesh, e morën i folën që nuk o fundi i botës dhe u pajtu edhe ai dikur me këtë fakt”, thotë ai në ATV.

“Kisha pasë qef me u hapë kutitë edhe niher se jam i bindur që kish me ndryshu rezultati”, shprehet tutje ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë