Loading…
Vrasja e çiftit, rrënqeth motra e Silvit: Djali ju kërkon, na thatë shpirtin..|FOTO
  • 17/07/2018 | 17:06

Vrasja e çiftit, rrënqeth motra e Silvit: Djali ju kërkon, na thatë shpirtin..|FOTO

Motra e Silvi Ndocit, të resë e cila u gjet e vrarë bashkë me të shoqin, Boran Berçama brenda makinës së tyre në Shkodër, u ka kushtuar disa fjalë të dhimbshme viktimave.


Ata lanë pas një djalë të vogël, i cili, siç shkruan e motra, vetëm kërkon prindërit e nuk ndalet së thërrituri emrin e tyre.

Motra i premton Silvit se do të kujdeset ajo për Borisin, djalin e vogël të çiftit, ndërsa për veten e saj thotë se sytë do të shikojnë vetëm verbim.

Ndër të tjera, e reja shton se hakmarrjen do t’ia lejë në dorë Zot.

Postimi i plotë i motrës së Silvi Ndocit:

”A moj moter qa na thave shpirtin mu mamit vllait motres smuna me fjet pa te than naten ty e boranit a moj moter me le nipin vetem moj moter Po ti o boran pse ja dhat besen njani tjetrit me ik ne kete menyr e me lan borisin vetem qe ju kerkon o mami o babi kuku per mu o zot o zot nese ka zot ta lej ty ne dor per hakmarrjen e te dyve o dritat e syve te mi se tash shof vec verbim ne syt e mi me keni lan nje se na freskon shpirtin e na kujton juve kuku per ne pushofi ne pace engjullit e mi flini te qet se do kujdesena ne per borisin deri ne frymen e fundit do ju premtoj se zdo mungoj as gja per vec dashnija juaj moj moter e boran o zot jeipi bekimin tend te pushoj ne paqe kta dy lule te bukura”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë