Loading…

Vrasja e gruas shtatzënë para Gjinekologjisë, LDK thërret konferencë për media

  • 01/12/2022 | 09:59

Vrasja e gruas shtatzënë para Gjinekologjisë, LDK thërret konferencë për media

Sot në orën 13:00, Forumi i Gruas i LDK-së mban konferencë për medie.


Përmes një komunikate për media, LDK ka njoftuar se tema e konferencës është vrasjet e grave dhe nevoja urgjente për reagim institucional e shtetëror.

Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së.

Ngjarja makabre ndodhi mbrëmë në oborrin e QKUK, ku një i dyshuar tani më në arrati dyshohet se ka vrarë ish-guan e tij shtatzënë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë