Loading…

Vrasje me armë në Vlorë

  • 09/04/2017 | 23:55

Vrasje me armë në Vlorë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në qytetin e Vlorës, ku një 40 vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri.


Burime nga policia bëjnë të ditur se viktima, i identifikuar si shtetasi Elidon Mehmeti, është qëlluar me armë ndërsa ndodhej në automjetin e tij.

Rrethanat dhe autorët e kësaj ngjarje ende nuk dihen, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë