Loading…

Vrasje në tentativë në Pejë: Përfshihen katër persona, dy prej tyre bëhen për spital

  • 23/03/2023 | 08:56

Vrasje në tentativë në Pejë: Përfshihen katër persona, dy prej tyre bëhen për spital

Janë arrestuar katër persona në Pejë për shkak se ishin përfshirë në një rrahje ndërmjet vete.


Sipas Policisë, njëri prej tyre, gjatë përleshjes, ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është qëlluar me thikë në pjesën e kraharorit.

Ndërkohë, dy të dyshuar pas tretmanit mjekësor janë dërguar në mbajtje dhe një nga të dyshuarit është në tretman mjekësor në spitalin e Pejës.

Ai po ashtu thuhet se është nën mbikëqyrjen e policisë, ndërsa tjetri është duke u trajtuar në QKUK.

Rasti i cilësuar si vrasje në tentativë, ka ndodhur të mërkurën rreth orës 20:06 në rrugën “Mbretëresha Teutë”.

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë