Loading…

Vrau 2 dhe plagosi 8 fëmijë, vrasëses nuk i pëlqenin ditët e hëna

  • 19/02/2019 | 17:35

Vrau 2 dhe plagosi 8 fëmijë, vrasëses nuk i pëlqenin ditët e hëna

Brenda Ann Spencer, një 16 vjeçare nga San Diego ka vrarë dy persona dhe ka plagosur 8 fëmijë tjerë në një shkollë në vitin 1962, dhe ajo çka është e çuditshme këtu është përgjigja e saj, se asaj nuk i pëlqen dita e hënë prandaj edhe ka kryer këtë krim në këtë ditë, trasnmeton Gazeta Metro.


Brenda, është arrestuar me 3 priill të vitit 1962, dhe arsyeja e saj ka tmerruar njerëzit, duke u shprehur shumë me modesti sipas saj, se nuk e preferon ditën e hënë, prandaj edhe krimet që ka kryer nuk kanë shumë rëndësi.

“E thjeshtë! Nuk më pëlqejnë ditët e hëna, prandaj edhe i vrava të hënën”, është shprehur ajo.

Këto kanë qenë përgjigjet e saj lidhur me vrasjet dhe plagosjet e fëmijëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë