Loading…

Vret gruan me thikë nga xhelozia

  • 01/12/2016 | 23:02

Vret gruan me thikë nga xhelozia

Një grua është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj, në orët e paraditës në ditën e sotme në fshatin Drizë të Kuçovës.

“E zonja e shtëpisë,  është vrarë me thikë nga bashkëshorti, M.L 49-vjeçarja, nënë e 3 fëmijëve, dy vajzave dhe një djali, u gjet e pajetë nga policia në dhomën e gjumit”, shkruan Top Channel.

E arsyeja e vrasjes së gruas nga bashkëshorti është grindja për motive xhelozie.

“Por bashkëfshatarët thonë se çifti ishte fjalë pak, punëtor dhe se nuk kishin probleme mes tyre”.

Bashkëshorti duke mos u larguar ka pritur policinë në shtëpi, ai është arrestuar dhe policia po heton për të zbardhur rrethanat e kësaj ngjarje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë